O nas

Paymento

Firma Paymento S.A. powstała w 2012 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na produkty w zakresie kompleksowej obsługi transakcji e-commerce w sieci Internet, oraz płatności w terminalach płatniczych pos. Jej akcjonariusze to w 100% Polski fundusz inwestycyjny, oraz osoby prywatne, od wielu lat związane z rynkiem finansowym oraz e-commerce. Zespół pracowników najwyższej klasy, ich wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku i produktów gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Działalność firmy skupia się na usługach B2C. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie e-commerce: obsługę płatności online kartami płatniczymi z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technicznych, e-transferów i Pay By Link w całej Europie, alternatywnych form płatności takich jak np. Bitcoin, stacjonarnych i przenośnych terminali płatniczych pos, systemów oceny ryzyka transakcji (autorski system Protcard™), oraz narzędzi marketingowych i reklamowych wspomagających sprzedaż i konwersję.

Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, pozwalających na zapewnienie elastycznych rozwiązań i maksymalnego bezpieczeństwa zarówno konsumentowi, dokonującemu płatności kartami płatniczymi takimi jak Visa, MasterCard, American Express, Diners Club w sieci Internet jak i w terminalach pos. Monitoring transakcji z oceną ryzyka, obsługa transakcji, analiza i audyty, certyfikacja PCI DSS to usługi, które Paymento S.A. dostarcza swoim klientom na całym świecie.

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa – co potwierdza certyfikat PCI DSS. Paymento SA jest zarejestrowana przez Mastercard Worldwide jako Authorized Vendor oraz Member Service Provider, oraz przez organizację płatniczą Visa jako Merchant Agent, oraz Visa Europe Agent.

Oferujemy szeroką gamę terminali płatniczych POS firm Verifone oraz Ingenico – zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych, wyposażonych w kartę sim, w cenach już od 35 zł! Oferujemy wiele modeli rozliczeniowych – począwszy od marży w najniższej wysokości 0,3%, do stałych, płaskich stawek nawet na poziomie 0,59%! Wyłata środków następuje w ciągu jednego dnia roboczego na dowolny rachunek bankowy, bez dodatkowych opłat takich jak certyfikat pci-dss, opłaty za fakturę. Nie wymagamy deklaracji minimalnego miesięcznego obrotu. Gwarantujemy bezpłatny i szybki montaż na terenie całego kraju!

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]