Punkt Finansowy

Punkt Finansowy to zestaw kilku połączonych produktów, za pomocą których można w szybki sposób poszerzyć ofertę swojej firmy (np. sklepu, punktu usługowego) o dodatkowe produkty, często poszukiwane przez klientów i zapewniające dodatkowy dochód. Punkt Finansowy to także świetny pomysł na własny biznes bez konieczności angażowania dużych środków finansowych, oraz konieczności spełniania wielu wymogów prawnych.

rachunki

Płatność rachunków

Zaoferuj swoim klientom możliwość opłacania rachunków! Wiele osób nie posiada dostępu do bankowości Internetowej i woli opłacać rachunki w standardowy sposób – gotówką. Dzięki usłudze przyjmowania płatności za rachunki wystarczy zeskanować kod kreskowy z rachunku – aby szybko i bezpiecznie dokonać opłaty. To Ty decydujesz o koszcie usługi i obsługujesz klienta – a samą transakcję wykonuje licencjonowana instytucja płatnicza, gwarantująca 100% bezpieczeństwa transakcji i jej szybkiego wykonania.

Western Union

Szybkie przekazy gotówki na całym świecie za pomocą błyskawicznych usług firmy Western Union. W ramach Punktu Finansowego możesz prowadzić własną agencję i umożliwić swoim klientom
zarówno wysyłanie jak i odbieranie przekazów, zarabiając na każdej transakcji!

Doładowania telefonów

Oferujemy doładowania wszystkich sieci telefonicznych GSM w Polsce! Sprzedawaj doładowania online i zarabiaj na każdym doładowaniu. Oferujemy bardzo wysokie wynagrodzenie od każdej transakcji, a samo doładowanie jest realizowane natychmiastowo.

Wypłata gotówki

W Twojej okolicy nie ma bankomatu? Zaoferuj swoim klientom możliwość wypłaty gotówki za pomocą terminala płatniczego POS. Każda transakcja to dodatkowy zysk dla Ciebie!

Kredyty i pożyczki

Twoi klienci potrzebują gotówki? W ramach Punktu Finansowego oferujemy możliwość udzielenia w ciągu kliku minut pożyczki lub chwilówki. Zintegrowana oferta wielu firm pożyczkowych pozwala na zaoferowanie klientowi najlepszego dla niego rozwiązania. Gwarantujemy wysoką prowizję od każdej udzielonej pożyczki!

Ubezpieczenia

Pełen pakiet ubezpieczeń – poszerz swoją dotychczasową działalność o ofertę ubezpieczeniową i zaoferuj swoim klientom pełen wachlarz usług – ubezpieczenia samochodowe AC i OC,
ubezpieczenia domów i mieszkań. Każda sprzedana polisa to Twój dochód!

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!