Ingenico Desk 3500

Stacjonarny terminal płatniczy

INGENICO
DESK 3500

11

Terminal stacjonarny

Kompaktowa konstrukcja, szybkie przetwarzanie i obsługa wielu rodzajów płatności sprawiają, że terminal płatniczy Desk 3500 firmy Ingenico jest idealnym standardowym rozwiązaniem do samodzielnej pracy.

  • Wszystkie branże
  • Może być używany jako samodzielny terminal
  • Kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Funkcja zbliżeniowa, aby płatności przebiegały jeszcze szybciej
  • Standard bezpieczeństwa PCI PTS 4.x
  • Wymaga podłączenia do sieci Internet poprzez kabel Ethernet

Abonament już od 20 zł netto miesięcznie

Polska Bezgotówkowa – abonament nawet do 5 miesięcy za 0 zł

 

Ingenico Desk 3500 to najwyższy poziom bezpieczeństwa

Desk 3500 posiada certyfikat PCI-PTS 5.x. Jego system operacyjny Telium TETRA OS wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne o przyszłościowej długości klucza, co zapewnia bezproblemowe działanie bez konieczności wymiany urządzenia przez wiele lat.

Wszystkie opcje płatności

Desk 3500 umożliwia korzystanie z kuponów i portfeli NFC, a także z chipów i kodów PIN EMV oraz płatności zbliżeniowych, takich jak Google Pay czy Apple Pay.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs

Dzięki intuicyjnym czytnikom kart i łatwemu w użyciu menu aplikacji, Desk 3500 zapewnia lepsze doświadczenia związane z płatnościami i jest wygodny zarówno dla sprzedawcy, jak i osoby dokonujących płatności.

Maksymalna dostępność sieci

Oprócz Ethernetu i modemu, Desk 3500 oferuje również łączność Wi-Fi. Dostępność sieci i koszty komunikacji są w pełni zoptymalizowane i dostosowane do Państwa potrzeb.

Wygodna płatność NFC

Desk 3500 usprawnia płatności NFC, oferując klientom bezproblemową obsługę dzięki dogodnie zlokalizowanej strefie czytnika kart i szybszym przepływom transakcji.

Bezpieczne płatności dzięki systemowi operacyjnemu TETRA firmy Telium

Telium TETRA OS, wsparty 30-letnim doświadczeniem i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, zawiera najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa, które chronią prywatność transakcji i wykorzystują unikalne portfolio aplikacji płatniczych Ingenico.

Produkty zaprojektowane ekologicznie

Ingenico stosuje proaktywną politykę eko-projektowania. Od projektu, poprzez produkcję i wprowadzenie na rynek, aż po recykling, stara się zminimalizować nasz ślad środowiskowy w całym cyklu życia produktu. Wybierz ekologiczny terminal!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną ofertę!
11Ingenico Desk 3500