Ingenico Move 3500 3G

Przenośny terminal płatniczy

INGENICO
MOVE 3500 3G

11

Terminal przenośny

Terminal płatniczy Move 3500: maksymalna funkcjonalność w wygodnym formacie kieszonkowym

Ultrakompaktowa konstrukcja umożliwia noszenie tego terminala płatniczego w niemal każdej torbie. Twoi pracownicy mogą zabrać terminal bezpośrednio do Twojego klienta i tam dokonać transakcji. To połączenie funkcjonalności i mobilności sprawiło, że Move 3500 3G firmy Ingenico stał się bardzo popularnym wyborem w branży gastronomicznej.

  • Szczególnie popularny w branży gastronomicznej
  • Wszystkie branże
  • Połączenie WiFi/3G zapewnia maksymalną mobilność
  • Ultra kompaktowy i wyjątkowo lekki (320 g)
  • Duży wyświetlacz (8,1 cm)
  • Funkcja zbliżeniowa, aby płatności przebiegały jeszcze szybciej
  • Standard bezpieczeństwa PCI PTS 4.x

Abonament od 25 zł netto miesięcznie

Polska Bezgotówkowa – abonament do 5 miesięcy 0 zł

 

Ingenico Move 3500 to najwyższy poziom bezpieczeństwa

Move 3500 posiada certyfikat PCI-PTS 5.x. Jego system operacyjny Telium TETRA OS wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne o przyszłościowej długości klucza, co zapewnia bezproblemowe działanie bez konieczności wymiany urządzenia przez wiele lat.

Wszystkie opcje płatności

Move 3500 umożliwia korzystanie z kuponów i portfeli NFC, a także z chipów i kodów PIN EMV oraz płatności zbliżeniowych, takich jak Google Pay czy Apple Pay.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs

Dzięki intuicyjnym czytnikom kart i łatwemu w użyciu menu aplikacji, Move 3500 zapewnia lepsze doświadczenia związane z płatnościami i jest wygodny zarówno dla sprzedawcy, jak i osoby dokonujących płatności.

Maksymalna dostępność sieci

Oprócz Ethernetu i modemu, Move 3500 oferuje również łączność Wi-Fi. Dostępność sieci i koszty komunikacji są w pełni zoptymalizowane i dostosowane do Państwa potrzeb.

Wygodna płatność NFC

Move 3500 usprawnia płatności NFC, oferując klientom bezproblemową obsługę dzięki dogodnie zlokalizowanej strefie czytnika kart i szybszym przepływom transakcji.

Bezpieczne płatności dzięki systemowi operacyjnemu TETRA firmy Telium

Telium TETRA OS, wsparty 30-letnim doświadczeniem i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, zawiera najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa, które chronią prywatność transakcji i wykorzystują unikalne portfolio aplikacji płatniczych Ingenico.

Produkty zaprojektowane ekologicznie

Ingenico stosuje proaktywną politykę eko-projektowania. Od projektu, poprzez produkcję i wprowadzenie na rynek, aż po recykling, stara się zminimalizować nasz ślad środowiskowy w całym cyklu życia produktu. Wybierz ekologiczny terminal!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną ofertę!
11ingenico move 3500 3g