Ingenico mPOS Link 2500

Przenośny terminal płatniczy

INGENICO
mPOS Link 2500

11

Terminal przenośny

Terminal płatniczy Link 2500: maksymalna funkcjonalność w wygodnym formacie kieszonkowym

Jest to jeden z najmniejszych terminali płatniczych w ofercie.

Uniwersalny mPOS, który szczególnie polecany jest do branż mobilnych.

Urządzenie nie posiada drukarki, dzięki czemu potwierdzenie może być wysyłane przez e-mail lub SMS, co znacznie przyspiesza i ułatwia przeprowadzenie transakcji. Jego niewielki rozmiar idealnie sprawdzi się w branżach wymagających dużej mobilności.

Użytkowanie tego terminala jest bardzo proste, a dzięki wyeliminowaniu drukarki nie ma konieczności wymiany papieru. Zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, zapewnia pełen komfort pracy. Terminal spełnia standardy PCI v.5.

 

Abonament od 30 zł netto miesięcznie

Polska Bezgotówkowa – abonament do 5 miesięcy 0 zł

 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Ingenico Link 2500 posiada certyfikat PCI-PTS 5.x. Jego system operacyjny Telium Tetra OS wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne z przyszłościową długością klucza.

Wszystkie opcje płatności

Oprócz EMV Chip & PIN, swipe and sign, obsługuje najszerszy zakres standardów bezstykowych, pozwalający na zastosowanie NFC kupony i portfele.

Maksymalizacja dostępności sieci

W jednym terminalu Link 2500 oferuje pełne spektrum łączności bezprzewodowej (4G, 3G, 3G). łączność bezprzewodową (4G, 3G, awaryjny GPRS, Dual SIM, Bluetooth i WiFi), oferując elastyczność mobilnym handlowcom, optymalizując jednocześnie koszty komunikacji.

Zaprojektowany z myślą o dostępności

Dzięki zintegrowanemu głośnikowi, który może zapewnić głosową oraz prawdziwej mechanicznej klawiaturze z wypukłymi oznaczeniami, Link 2500 jest stworzony do najbardziej wymagających zastosowań.

Zaprojektowany z myślą o mobilności

Kieszonkowy, lekki i wytrzymały Link 2500 jest doskonałym punktem punktem akceptacji dla mobilnych handlowców.

Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika

Link 2500 jest zorientowany na użytkownika. zorientowany na użytkownika dzięki jasnemu, kolorowemu wyświetlaczowi 2,4” z ekranem dotykowym oraz złącze USB-C, które może być podłączone do góry nogami.
w dół.

Bezpieczny system operacyjny Telium TETRA

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi System operacyjny Telium TETRA, wsparty 40-letnim doświadczeniem i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, zawiera najlepsze najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa wbudowane w celu ochrony prywatności transakcji i wykorzystuje unikalne portfolio aplikacji płatniczych Ingenico

Kompatybilny z pakietem usług Ingenico

Utrzymując rozwiązania połączone, Link 2500 pracuje w unisonie z platformami usług wspierających Ingenico, co oznacza, że akceptanci mają dostęp do usług biznesowych, takich jak raportowanie back office i zarządzanie e-pokwitowaniami. Aktualizacje oprogramowania i codzienne wsparcie techniczne zapewnia bezproblemowe użytkowanie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną ofertę!
11Ingenico Link 2500