Kasa fiskalna z terminalem

Oferujemy najlepszy sprzęt, bez dzierżawy

Istotą produktu jest unikalne na rynku połączenie urządzenia fiskalnego oraz terminala płatniczego. iPOS duet nie jest ani drukarką fiskalną ani kasą fiskalną. Jest kasoteminalem. Czym w praktyce się wyróżnia? iPOS duet czerpie najlepsze cechy z każdego z konkurencyjnych rozwiązań. Jest po części kasą fiskalną, ponieważ potrafi sterować urządzeniami peryferyjnymi (waga, szuflada na pieniądze, skaner kodów) bez pomocy komputera. Jest jak drukarka fiskalna ponieważ generuje wydruki fiskalne, ale system sprzedaży umieszczony jest w nim poza częścią certyfikowaną. Dzięki temu zapewnia możliwość rozwoju i personalizacji jak duży system kasowy. Jest też jak komputer, ponieważ zapewnia komunikację poprzez GPRS lub Ethernet. W końcu, w odróżnieniu do obecnych rozwiązań fiskalnych, jest terminalem płatniczym, który nabywa się na własność, bez opłat za dzierżawę!

ipos_terminal

ipos_terminal

Oferujemy najprostszy system do rejestracji sprzedaży

Sprzedaż na kasoterminalu iPOS duet można porównać do pracy na systemie komputerowym. Pomimo, że jest to jedno urządzenie, jego aplikacja umieszczona jest poza częścią certyfikowaną. Oznacza to, że można w prosty sposób edytować poszczególne pozycje na paragonie. Wyszukiwanie towarów? Już nie trzeba pamiętać kodów PLU. Urządzenie w łatwy sposób znajdzie towar po nazwie. Zwrot towaru? Kasoterminal znajdzie konkretny wydrukowany wcześniej paragon, wydrukuje formularz zwrotu do wypełnienia a następnie paragon dla klienta z informacją o dokonanych zwrotach. Faktura VAT? iPOS duet po podaniu NIP-u połączy się z bazą REGON i sam wypełni dane firmy. Jedno kliknięcie i faktura wydrukowana. Takich “smaczków” w kasoterminalu jest więcej. W przeciwieństwie do kas fiskalnych, nic nie ogranicza możliwości rozwoju naszej platformy, a automatyczne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami. Wszystko to we współpracy z portalem iPOS web dostępnym dla każdego posiadacza naszych urządzeń.

Oferujemy najbardziej intuicyjny system, iPOS web

Wprowadź użytkowników platformy iPOS, nadaj im odpowiednie uprawnienia i określ zasady logowania na terminalach. Od teraz możesz kontrolować jakość pracy Twojego personelu.

 

Jesteś zainteresowany ofertą?