Płatności cykliczne

Opis usługi

Transakcje cykliczne

Dzięki funkcji rebilling (płatności cykliczne) klienci mogą automatycznie regulować okresowe płatności za subskrybowane usługi,
bez konieczności przechodzenia za każdym razem przez proces płatności i podawania za każdym razem danych karty płatniczej. Funkcja płatności cykliczne (rebilling) stanowi tanie rozwiązanie, pozwalające na przyjmowanie płatności kartami z tytułu opłat za subskrypcję treści witryny, biuletyny informacyjne, składki członkowskie lub okresowe datki. Za pomocą kilku prostych kroków można ją zintegrować z własną witryną lub programem.

Stałe zlecenie:

Usługa realizowana jest w ten sposób, że kupujący podaje dane karty wyłącznie jeden raz, na specjalnym, szyfrowanym i odpowiednio zabezpieczonym formularzu, a następnie upoważnia sprzedawcę do obciążania karty płatniczej w ustalonej kwocie i terminie – aż do czasu odwołania takiego zlecenia, które może zostać wydane w dowolnym momencie.

Opłata Cykliczna:

Usługa ta cieszy się dużym powodzeniem przede wszystkim u Klientów pobierających za swoje usługi opłaty cykliczne np. na zasadzie abonamentu. Do grupy tych Klientów należą między innymi operatorzy telefonii komórkowej oraz voip, centra medyczne, fitness kluby, dostawcy mediów (prąd/woda/gaz), serwisy internetowe oferujące dostęp w formie abonamentu. Stałe zlecenie jest bardzo wygodne zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego ze względu na fakt, iż gwarantuje terminowe dokonywanie płatności cyklicznych i nie wymaga żadnych dodatkowych kroków ze strony posiadacza karty płatniczej.

01_platnosci_cykliczne_v2_05

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]