Płatności internetowe

Płatności online to zarówno konieczność jak i szansa na rozwój Twojego biznesu. Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie obsługi płatności onlinepozwalają nie tylko przyjmowac płatnosci, jak również znacznie zwiększyć konwersję, a tym samym obroty i zyski firmy.

Od wielu lat dostarczamy najwyższą jakość i najszerszą ofertę z zakresu bezpiecznych i szybkich płatności internetowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Natychmiastowe płatności w pełnym trybie on-line, umożliwiają dokonanie zapłaty w preferowanej formie – czy to za pośrednictwem karty kredytowej Visa, MasterCard, JCB, Diners Club, American Express, China Union Pay, szybkiego e-transferu (pay by link) – zarówno w Polsce jak i w większości krajów na terenie Unii Europejskiej, przelewu internetowego, Bitcoin, czy też płatności telefonem komórkowym (MasterPass, V.me, Blik). Dzięki dużemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku, pomagamy Tobie, Twojej firmie i Twoim klientom dokonywać płatności on-line łatwo, komfortowo i bezpiecznie. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwa transakcji w sieci Internet, co potwierdzają przyznane nam certyfikaty.

Oferujemy zarówno standardowe płatności on-line (przy pełnym wsparciu technologii 3D Secure), jak również zaawansowaną obsługę płatności cyklicznych (rebilling/recurring payments), płatności mo/to, generatory linków płatności, oraz obsługę 167 walut.

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]