Płatności on-line

Płatności mobilne

wygodna i bezpieczna forma płatności

MasterCard Mobile to nowoczesna, wygodna i bezpieczna forma płatności w aplikacjach mobilnych i sklepach internetowych. Powiązanie karty płatniczej z numerem telefonu to wygodna forma płatności!

Obecnie system umożliwia dokonywanie płatności przez klientów banków: Alior Bank, Getin Bank oraz Raiffeisen Polbank.

Dzięki MasterCard Mobile można również za pomocą telefonu komórkowego kupować bilety do kina, bilety komunikacji miejskiej oraz kolejowej, opłacać parkowanie i rachunki, doładować telefon i korzystać z wielu innych usług. Z tego rozwiązania korzysta również szereg sklepów internetowych i mobilnych. Pełna lista partnerów jest dostępna na stronie www.mastercardmobile.pl oraz w aplikacji mobilnej MasterCard Mobile.

Visa V.me

V.me to portfel elektroniczny oferowany przez organizację płatniczą Visa przy współpracy z bankiem ING. Po rejestracji w serwisie możemy dodać do niego wszystkie swoje karty płatnicze – a następnie na stronie sklepu Internetowego wystarczy wybranie opcji „Zapłać V.me”. Po przekierowaniu na bezpieczną stronę i podaniu swojego loginu i hasła możemy wybrać wcześniej zapisaną kartę, którą chcemy dokonać płatności.

Konto PayU

Konto PayU umożliwia dodanie do wirtualnego portfela zarówno kartę płatniczą jak również podłączyć bezpośrednio swój rachunek bankowy. Podczas dokonywania płatności i wybrania tej formy zapłaty zostajemy przekierowani na bezpieczną stronę serwisu PayU, gdzie po zalogowaniu możemy wybrać dogodną dla nas formę płatności. Nie jest wymagane podawanie za każdym razem danych karty ani też konieczność logowania się do serwisu bankowości internetowej.

Blik

Nowoczesna forma płatności za pomocą telefonu komórkowego. Bez konieczności logowania się do swojego banku – wystarczy uruchomić aplikację w telefonie i przepisać wyświetlony kod transakcji! Szybko i bezpiecznie. System Blik jest dostępny zarówno dla płatności internetowych jak i płatności w terminalach płatniczych pos.

04_platnosci_mobilne_03

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]