Terminale płatnicze

Przenośne i stacjonarne terminale płatnicze pos

Dzięki przyjaznemu interfejsowi oraz intuicyjnej obsłudze sprawdzają się wszędzie – zarówno w salonach fryzjerskich, restauracjach, hotelach, sklepach sieciowych jak i punktach usługowo-handlowych. Terminale płatnicze na stałe wpisały się już w przestrzeń współczesnego handlu – można je z powodzeniem uznać za urządzenie obligatoryjne. Przekonują o tym statystyki oraz oceny Klientów, którzy od punktów handlowych oczekują przede wszystkim dokonania zapłaty w dogodnej, wygodnej dla nich formie płatności. Terminale POS są więc dla wielu przedsiębiorstw zmianą konieczną. Decydując się na zakup takiego urządzenia należy zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście jest ono w stanie sprostać naszym wymaganiom.

Funkcjonalność naszych terminali POS – zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych – jest zaskakująca. Oprócz tradycyjnych form zapłaty za produkt bądź usługę oferują one cały szereg innych możliwości. Wymienić w tym miejscu należy następujące korzyści:

  • możliwość wprowadzenia do rachunku napiwku,
  • prosty system oznaczania kasjera obsługującego transakcję,
  • możliwość finalizowania transakcji zbliżeniowo,
  • wyraziste logo Państwa działalności widoczne na paragonie,
  • uruchomienie usługi CashBack, pozwalającej przede wszystkim zwiększyć ruch Klientów w sklepie oraz ich i zainteresowanie ofertą.
Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!