Terminale przenośne

Napiwek

Oferowane przez na terminal płatnicze POS umożliwiają aktywację opcji napiwku zarówno w trybie online jak i offline. Klient zatwierdzając transakcję może się zdecydować na doliczenie do rachunku napiwku dla Państwa (np. dla kelnera, taksówkarza, itp.) – poprzez wprowadzenie samodzielnie kwoty przed poddaniem kodu PIN jak również wpisując ją ręcznie na wydruku potwierdzenia transakcji.

07_napiwek_v2_05

Korzyści dla Firmy:

  • Większy przychód i dodatkowy zysk – napiwki w pewnych branżach do bardzo duża część przychodów. Dzięki opcji napiwku w terminalu umożliwi jego zostawienie również klientowi, który nie posiada przy sobie drobnych lub gotówki.
  • Łatwe rozliczenie – napiwek jest wyszczególniony w raportach rozliczeniowych i na potwierdzeniach transakcji, co umożliwia jego łatwe rozliczenie i dystrybucję.
  • Brak opłat – uruchomienie usługi jest całkowicie bezpłatne!

Korzyści dla klientów:

  • Umożliwienie dodania do rachunku zwyczajowego napiwku bez posiadania gotówki i drobnych zapewnia komfort klienta.
    Forma dodania – zarówno elektroniczna (samodzielne wprowadzenie kwoty przed zatwierdzeniem transakcji) jak
    i manualna (dopisanie kwoty na potwierdzeniu płatności) zapewnia dyskrecję i bark skrępowania klienta – a tym samym podnosi jego zadowolenie.

Oferujemy szeroką gamę terminali płatniczych POS firm Verifone oraz Ingenico – zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych, wyposażonych w karę sim, w cenach już od 19 zł! Oferujemy wiele modeli rozliczeniowych – począwszy od marży w najniższej wysokości 0,3%, do stałych, płaskich stawek nawet na poziomie 0,59%! Wyłata środków następuje w ciągu jednego dnia roboczego na dowolny rachunek bankowy, bez dodatkowych opłat takich jak za certyfikat pci-dss, opłaty za fakturę. Nie wymagamy deklaracji minimalnego miesięcznego obrotu. Gwarantujemy bezpłatny i szybki montaż na terenie całego kraju!

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]