Terminale stacjonarne

Dynamic Currency Conversion

Dzięki tej usłudze koszty akceptacji kart mogą spaść nawet do zera!
Transakcja w walucie karty (Dynamic Currency Conversion) umożliwia wybór waluty transakcji podczas płatności kartą.
Terminal POS automatycznie rozpoznaje zagraniczne karty płatnicze oraz ich walutę.

04_dcc_v2_05

Korzyści dla Firmy:

  • Większy przychód i dodatkowy zysk -wdrożenie usługi DCC powoduje wymierne korzyści. Państwa punkt handlowo-usługowy lub sklep zyskuje dodatkowy przychód z niższej prowizji podczas realizacji płatności w walucie karty. Co ważne, rozliczenie odbywa się tak samo jak w przypadku zwykłej transakcji, tj. w PLN.
  • Więcej Klientów z zagranicy – usługa jest powszechnie stosowana zarówno w Europie jak i na całym świecie, doskonale znana turystom z zagranicy. Tym samym to oni sami często inicjują tego typu transakcje.
  • Brak opłat – uruchomienie usługi jest całkowicie bezpłatne!
  • Nowoczesny wizerunek – dzięki DCC punkt handlowo-usługowy zyskuje nowych, zagranicznych Klientów i poprawia swój wizerunek.

Korzyści dla klientów:

  • Transakcja DCC to wymierne korzyści i oszczędności dla posiadacza karty, który zna ostateczną kwotę, jaką zostanie obciążony jego rachunek. Nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów za przeliczenie transakcji i użycie karty z zastosowaniem korzystnego kursu. Zapłaci on za rachunek w swojej walucie równie łatwo, jak robi to w swoim kraju.

Oferujemy szeroką gamę terminali płatniczych POS firm Verifone oraz Ingenico – zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych, wyposażonych w karę sim, w cenach już od 19 zł! Oferujemy wiele modeli rozliczeniowych – począwszy od marży w najniższej wysokości 0,3%, do stałych, płaskich stawek nawet na poziomie 0,59%! Wyłata środków następuje w ciągu jednego dnia roboczego na dowolny rachunek bankowy, bez dodatkowych opłat takich jak certyfikat pci-dss, opłaty za fakturę. Nie wymagamy deklaracji minimalnego miesięcznego obrotu. Gwarantujemy bezpłatny i szybki montaż na terenie całego kraju!

Jesteś zainteresowany ofertą? Zostaw swój numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą!


[recaptcha]